Pulsoksymetr napalcowy | Drukarnia DobryDruk.pl Bydgoszcz
52 325 79 10 - Bydgoszcz, Jagiellońska 18
52 327 80 86 - Bydgoszcz, Toruńska 109
56 642 80 40 - Grudziądz, Kościelna 25

Pulsoksymetr napalcowy

Zbadaj w warunkach domowych stopień natlenienia swojego organizmu!

Pulsoksymetr napalcowy to niewielkie urządzenie elektroniczne umożliwiające bezinwazyjny pomiar procentowego nasycenia krwi tlenem (saturacji krwi).

Badanie pulsoksymetrem zaleca się osobom zagrożonym niskim ciśnieniem cząstkowym tlenu we krwi, czyli przede wszystkim z chorobami układu oddechowego. Z tego powodu z urządzenia powinni korzystać m.in. chorzy na COVID-19.

Urządzenie posiada 12 miesięczną gwarancję. Wraz z pulsoksymetrem dostarczana jest polska instrukcja obsługi. Dane dystrybutora znajdują się na opakowaniu.

Cena brutto: 71,95 zł

Pulsoksymetr napalcowy

Opis działania

Pulsoksymetr napalcowy

Jak działa pulsoksymetr napalcowy?

Pomiar odbywa się metodą pulsoksymetrii i polega na zmierzeniu pochłaniania przez tkanki promieniowania o dwóch różnych długościach fal: światła czerwonego o długości fali 940 oraz światła podczerwonego o długości fali 660 nm.

Pulsoksymetr napalcowy posiada czujnik, który jest zakładany na palec osoby badanej. Urządzenie powinno być założone na palec wskazujący lub środkowy paznokciem do góry. Podczas pomiaru należy unikać wszelkich ruchów. Niewskazana jest obecność lakieru na paznokciach lub sztucznych paznokci, gdyż mogą one zniekształcać wynik pomiaru.

Stopień nasycenia hemoglobiny tlenem podawany jest w procentach (prawidłowy poziom saturacji tlenem powinien przekraczać 95%).

Oferowany pulsoksymetr jest bardzo prosty i bezpieczny w obsłudze, dzięki czemu może być używany poza terenem szpitala czy innej placówki medycznej – w domu, w pracy, a dzięki niewielkim rozmiarom, nawet w podróży.

Certyfikaty

Certyfikat zgodności BEL

pulsoksymetr napalcowy ceryfikat zgodności

Deklaracja zgodności EU

pulsoksymetr napalcowy - Deklaracja zgodności UE