Menu

Jak zamawiać

 1. Najtaniej i najszybciej jest złożyć zamówienie w naszym sklepie internetowym www.sklep.dobrydruk.pl Wybierając produkt i określając kilka parametrów (nakład, surowiec, wykończenie, itp) uzyskujemy od razu informację o cenie produktu i terminie wykonania.
  W czasie zamawiania dokonuje się zapłaty poprzez łatwy sposób płatności online, a później na podany adres e-mail przychodzą informacje o postępach w realizacji zamówienia.
   
  Przy zamówieniach poprzez sklep trzeba dysponować gotowym projektem do druku. W przypadku fotoproduktów jest to szczególnie łatwe, bo projekt można wykonać samodzielnie w edytorach fotoalbumów, fotokalendarzy czy fotowizytówek.
   
 2. W przypadku braku projektu, lub zamawiania produktów o skomplikowanej konstrukcji doradzamy skorzystać z arkusza zapytania „ZAMAWIAM” umieszczonego pod opisem każdego produktu na stronie www.dobrydruk.pl.
   
 3. W każdym momencie można złożyć zamówienie kontaktując się z nami bezpośrednio na jeden z telefonów lub adresów e-mail podanych w zakładce „Kontakt”
Dobry druk na facebooku